Systemy szynowe – nowoczesne oświetlenie, które zachwyca

Gdy słyszymy, że prostota spotyka się z nowoczesnością, to od razu wiemy, że to musimy być dobre połączenie. Nie inaczej jest w przypadku systemów szynowych Luxferia. To oświetlenie sprawdza się wszędzie tam, gdzie inne nie sprostałyby swojemu zadaniu.Reflektory do systemów szynowych mogą mieć szeroki lub punktowy strumień światła. Wszystko w zależności od naszych preferencji. Szyny możemy montować w linii prostej, bądź też składać z elementów, które tworzą pełne układy. Najczęściej są one w kształcie litery “L” i “U”. Systemy szynowe świetnie odnajdują się przy oświetlaniu długich korytarzy, a także obszernych kuchni czy dużych salonów. W ofercie firmy Luxferia znajdziesz nowoczesne oświetlenie, które dopasujesz do każdego pomieszczenia Przestań martwić się złym oświetleniem i zamów Twój system szynowy już dziś!

Systemy szynowe – niezawodne w każdym wnętrzu

Systemy szynowe to genialne rozwiązanie do nowoczesnych domów i mieszkań. Ich uniwersalność i prostota w montażu sprawdzi się w każdym dużym pomieszczeniu. Jeżeli poszukujesz świetnego światła głównego, który oświetli cały pokój – to świetnie trafiłeś. Systemy szynowe po prostu nie zawodzą. Potrafią również służyć jako doświetlenie danej przestrzeni, np. stołu jadalnego czy obrazu na ścianie. Już nigdy nie pozwól, aby któraś część Twojego domu była niedoświetlona i zaniedbana!

Szynoprzewody ułatwiają wykonywanie codziennych czynności bez konieczności użycia lamp dodatkowych. Systemy szynowe polecane są osobom wymagającym, które cenią sobie prostotę i użyteczność.

Uniwersalność systemów szynowych jest szeroko znana, dlatego świetnie sprawdzają się również w sklepach, biurach, centrach handlowych, nowoczesnych hotelach czy klubach i pubach. Ich nowoczesny i prosty wygląd nadaje elegancji, ale i prestiż każdemu pomieszczeniu, w którym dumnie wiszą. Systemy szynowe, które znajdziecie w naszej ofercie, posiadają regulację nachylenia kąta światła. Ta świetnie sprawdza się przy odnawianiu wystroju wnętrza bez konieczności wymiany opraw świetlnych. Pragniesz prestiżowego, nowoczesnego i eleganckiego dodatku do Twojego domu? Koniecznie zajrzyj do naszej oferty systemów szynowych!

Systemy szynowe

BROSS ARM TRACK BLACK BROSS ARM TRACK BLACK
Producent: Azzardo
Cena:

165,00 zł

zobacz więcej
BROSS ARM TRACK WHITE BROSS ARM TRACK WHITE
Producent: Azzardo
Cena:

165,00 zł

zobacz więcej
COSTA ARM TRACK BLACK COSTA ARM TRACK BLACK
Producent: Azzardo
Cena:

275,00 zł

zobacz więcej
COSTA ARM TRACK WHITE COSTA ARM TRACK WHITE
Producent: Azzardo
Cena:

275,00 zł

zobacz więcej

Systemy szynowe – co wyróżnia to nowoczesne oświetlenie?

Pierwszą różnicą , est sposób montażu takich systemów szynowych. Są dostosowane do mocowania na specjalnej szynie, którą można zamocować bezpośrednio na płaskiej powierzchni – suficie lub ścianie, zawiesić na linkach lub w wersji podtynkowej zamontować w płycie karton-gips ( g/k)

Kolejną cechą, którą wyróżnia systemy szynowe, jest fakt, że spoty możemy montować na szynie w różnych ilościach. To ty decydujesz, ile światła potrzebujesz i jakie fragmenty chcesz oświetlić. W dowolnej chwili możesz tę ilość zmienić w zależności od Twoich obecnych potrzeb. Możesz również przeplatać ze sobą różne oprawy, a połączenie białego z czarnym w wielu przypadkach sprawdza się genialnie!

Szynoprzewody mogą być trójfazowe lub jednofazowe. W przypadku 3 fazowego możemy podzielić włączanie reflektorów na sekcje — pod warunkiem wykonania odpowiedniego okablowania przewodem 5 żyłowym.

W naszej szerokiej ofercie znajdziesz systemy szynowe najwyższej jakości, nadające się do każdego pomieszczenia. Szukasz czegoś nowoczesnego? A może w stylu industrialnym? To i o wiele więcej znajdziesz na stronie naszego sklepu.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl