Abażury i klosze do lamp – dodaj nowości do swojego pomieszczenia! 

Lampa wisząca w salonie może mieć ogromny wpływ na wygląd i nastrój domu. Lampy są nie tylko dekoracyjne, ale także dostarczają światło i pomagają oświetlić dom. Większość ludzi zgodzi się, że lampy odgrywają ważną rolę w każdym projekcie wystroju wnętrza, niezależnie od tego, czy jest to estetyka nowoczesna, czy inspirowana stylem wiejskim. Fascynujące jest to, że tak wiele różnych stylów lamp sprawia, że ich domy wyglądają ciepło i zachęcająco. Od tradycyjnych po współczesne - wiele można się nauczyć o kloszach, studiując różne przykłady z całego świata. W naszej ofercie znajdziecie ogromny wybór abażurów i klosz do lamp, tak aby, wasz dom również “zapachniał” nowością! 

Abażur – Czym tak naprawdę jest?

Abażury to osłony nakładane na żarówki w lampach dekoracyjnych. Najczęściej spotykane rodzaje abażurów to materiałowe i akrylowe. Aby produkty oświetleniowe były bardziej uniwersalne, wielu producentów oferuje różne rodzaje abażurów, dzięki czemu łatwiej jest dopasować lampę do wystroju wnętrza. Ponadto dostępne są różne rodzaje kloszy do lamp. Jakie są różnice między abażurem z tkaniny a akrylowymi? Abażury tkaninowe są zazwyczaj wykonane w 100% z bawełny, natomiast akrylowe z hybrydowego materiału akrylowo-poliuretanowego. Do produkcji klosz do lamp z tkanin zazwyczaj używa się tradycyjnych tkanin, takich jak aksamit i satyna, natomiast niektórzy producenci wykorzystują inne materiały, takie jak mikrofibra, aby podkreślić piękno swoich produktów. Dostępne są również opcje rozpraszające światło, które pomagają równomiernie oświetlać pomieszczenia.

Abażur – Różne rodzaje kloszy do lamp, które nadadzą nowego tchnienia do twojego pomieszczenia! 

Papierowy - ten styl abażuru jest bardzo popularny w Europie. W przypadku tego typu abażurów można łatwo zmienić kolor, po prostu zmieniając papier kolorowy. W zależności od koloru papieru przepuszcza on również światło. Szkło - ten rodzaj abażuru jest powszechnie stosowany w obu Amerykach. Występuje w wielu kolorach, kształtach i stylach. Odbija kolory pomieszczenia i może być stosowany w każdym stylu wystroju. 

Tkanina - jest to prawdopodobnie najpopularniejszy styl abażurów na świecie. Abażury z tkaniny są dostępne w różnych tkaninach i kolorach i mogą być stosowane w każdym stylu wystroju. Abażury z tkanin są również łatwe w czyszczeniu i utrzymaniu.

Abażury i klosze do lamp

Abażur/klosz SHADE NF 50 biały Abażur/klosz SHADE NF 50 biały
Producent: Azzardo
Cena:

265,00 zł

zobacz więcej

Abażury i klosze do lamp – Wybierz ten, który najlepiej będzie pasował do Twojego pokoju!

Rozpoczynając poszukiwania abażuru, ważne jest, abyś zrozumiał, jaką rolę abażury odgrywają w Twoim domu. Abażur to dekoracyjna osłona żarówek lampy dekoracyjnej. Stanowi on ważny element wystroju wnętrza i może mieć bezpośredni wpływ na wygląd i nastrój przestrzeni życiowej. Podjęcie decyzji o tym, jaki styl abażuru wybrać do swojego domu, może wymagać starannego planowania. Istnieje wiele czynników, które należy wziąć pod uwagę, wybierając odpowiedni styl abażuru do swojego domu. Najważniejszym z nich jest istniejący w domu wystrój. Styl abażuru musi płynnie łączyć się z istniejącym wystrojem domu. Warto również wziąć pod uwagę inne czynniki, takie jak wielkość i kształt salonu oraz natężenie światła w domu.

Zamów już dziś i ciesz się nowością wypełniającą Twoje pomieszczenia! Kilka wskazówek przed zakupem

Istnieje wiele rodzajów abażurów i można je wykorzystać do stworzenia określonego nastroju lub klimatu w przestrzeni życiowej. Wybierając abażur, należy zastanowić się nad pomieszczeniem, w którym będzie używany, stylem, jaki chcemy uzyskać, oraz światłem w pomieszczeniu. Ważne jest także, aby wziąć pod uwagę otaczający wystrój. Wybierając odpowiedni abażur, należy upewnić się, że będzie on idealnie pasował do istniejącego wystroju domu. Kiedy już znajdziesz idealny abażur, pamiętaj o jego regularnym czyszczeniu, aby zachował swój nowy wygląd. 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl