Nowoczesne oświetlenie schodowe spełnia dwie funkcję, a mianowicie zapewnia bezpieczeństwo poruszania się po schodach oraz eksponuje je stanowiąc element dekoracyjny. Przy jego wyborze warto zatem zwrócić uwagę na funkcjonalność, a także dopasowanie do konkretnego stylu.

Oświetlenie schodów – sprawdź modne propozycje ze sklepu Luxferia

Schody wewnętrzne w domu jednorodzinnym są elementem, który w nowoczesnych aranżacjach jest eksponowany niezależnie od tego, czy są to schody otwarte, czy klatka schodowa. Bardzo ważną rolę pełni w tym przypadku oświetlenie, ponieważ to właśnie odpowiednio dobrane lampy schodowe podkreślają ich piękno. W salonie Luxferia dostępne są zarówno lampy wewnętrzne, które można wykorzystać jako górne światło, jak i nowoczesne oświetlenie schodowe w postaci lamp punktowych. Oferujemy także taśmy LED, które pozwalają wykonać efektowne podświetlenie schodów oświetlając każdy stopień z osobna.

Oprawy schodowe

Lampy schodowe to gwarancja bezpieczeństwa i dobrego stylu

Odpowiednio dobrane oświetlenie klatki schodowej w domu jednorodzinnym to gwarancja bezpieczeństwa przy korzystaniu ze schodów, co powinno być priorytetem. W związku z tym polecanym rozwiązaniem jest oświetlenie schodowe z czujnikiem ruchu, co sprawi, że lampy automatycznie rozbłysną, gdy wykryją ruch na schodach. Jest to nie tylko bezpieczne, ale również komfortowe rozwiązanie, ponieważ sprawia, że nie trzeba w ciemności szukać włącznika. Można je zastosować zarówno w przypadku głównego światła, jak i lamp punktowych, które są obecnie oznaką dobrego stylu.

Dowiedz się, jak modnie podświetlić schody

Schody to element, który w wielu domach jest naprawdę efektowny. Warto jednak mieć świadomość, że piękno należy odpowiednio podkreślać, a najlepiej czynić to przy użyciu światła. Modne oświetlenie schodów nie tylko podkreśli ich piękno, ale sprawi także, że będą przyciągały uwagę. Wykorzystać warto chociaż taśmy LED, które można umieścić w podstopnicach bądź na krawędziach stopnic. Innym rozwiązaniem może być oświetlenie punktowe, które jest nie tylko efektowne, ale zapewnia także bezpieczeństwo (zapobiega przeoczeniu przedmiotów, które mogą zostać pozostawione na stopniach i stanowić zagrożenie przy schodzeniu). Co więcej, w prosty sposób można dopasować je do oświetlenia sufitowego.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl