Oświetlenie sufitowe zewnętrzne to nie tylko lampa umieszczona na zadaszonym tarasie, ale również plafon, który może znajdować się przed wejście. Odpowiedni dobór źródeł światła jest istotny nie tylko ze względu na funkcjonalność, ale również aspekt dekoracyjny.

Odmień swój taras dzięki zewnętrznym lampom sufitowym

Oświetlenie tarasu to jeden z najważniejszych elementów aranżacji, który pozwala stworzyć odpowiedni klimat. Najczęściej wykorzystuje się w tym celu lampy na taras sufitowe, które można dopasować praktycznie do każdego stylu. Mogą to być zatem zarówno lampiony ogrodowe wiszące, jak i kinkiety, czy lampy sufitowe. Ogromny wybór rozwiązań sprawia, że można je dopasować do oświetlenia dodatkowego, którego przykładem mogą być lampy punktowe, czy taśmy LED wykorzystane jako oświetlenie schodów prowadzących na taras. 

Lampy sufitowe zewnętrzne

FANO SQUARE FANO SQUARE
Producent: Azzardo
Cena:

305,00 zł

zobacz więcej
JOE SQUARE WHITE JOE SQUARE WHITE
Producent: Azzardo
Cena:

165,00 zł

zobacz więcej

Zobacz, jak ładnie oświetlić ganek plafonem zewnętrznym

Oświetlenie zewnętrzne sufitowe wykorzystywane jest nie tylko na tarasie, ale również na ganku, gdzie z reguły instaluje się plafon zewnętrzny. Jest to bardzo dobre rozwiązanie, ponieważ odpowiednio dobrany plafon ładnie oświetla ganek, co jest istotne nie tylko ze względów wizualnych, ale przede wszystkim z uwagi na funkcjonalność. Komfort może zwiększyć dodatkowo lampa z czujnikiem ruchu i zmierzchu, którą będzie uruchamiała się automatycznie w momencie, gdy zainstalowany czujnik po zmierzchu wykryje ruch. Jest to dobre rozwiązanie, ponieważ oświetlenie uruchomi się nie tylko wtedy, gdy odwiedzą nas goście, ale również wtedy, gdy sami będziemy wracać do domu, a co za tym idzie będziemy musieli otworzyć zamek. Automatyczne oświetlenie z pewnością to ułatwi.

Sprawdź lampki wiszące na taras dostępne w salonie Luxferia

Szukasz lampy wiszącej na taras? Zapoznaj się z ofertą salonu Luxferia, w której znajduje się szeroka gama oświetlenia zewnętrznego renomowanych producentów. W efekcie można mieć pewność, że lampa zewnętrzna sufitowa będzie nie tylko piękna, ale również funkcjonalna oraz trwała. W efekcie oświetlenie zewnętrzne spełni swoją rolę podnosząc komfort użytkowania nie tylko tarasu, ale również ogrodu, który zostanie rozświetlony po zmroku.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl